post

خرید تردمیل خانگی

تعمیر تردمیل خانگی

 

نکاتی ساده اما مهم در مورد پیشگیری از خطرات در حین استفاده از تردمیل

یکی از آسانترین کارهایی که هرشخصی میتواند انجام دهد استفاده از تردمیل به منظور ورزش و حفظ سلامتی است. اما علی رقم سادگی

در صورت رعایت نکردن نکات ایمنی استفاده از این دستگاه ممکن است باعث بروز خطراتی چون سقوط از روی تردمیل باشد.

پس اگرمشتاق استفاده از تردمیل هستید بهتراست به نکات زیر توجه فرمایید.

آمارها نشان میدهدکه استفاده ازتردمیل در خانه گاها مشکلات و آسیب هایی را برای افراد بی تجربه و بخصوص بچه ها در پی دارد. یکی از رایج ترین این مشکلات اتفاقاتی است که هنگام سوار و یا پیاده شدن بر روی تردمیل بروز میدهد. پس اگر تمایل دارید از تردمیل استفاده کنید بهتر است در مورد برخی نکات اطلاعات کافی داشته باشید.

نکات ایمنی برای جلوگیری از سقوط از تردمیل :

  1. قبل ازقرارگرفتن و سوار شدن بر روی تردمیل ابتدا مطمئن شوید که دستگاه خاموش است .
  2. بعد از قرار گرفتن بر روی تردمیل دستگاه را روشن کنید و سرعت را کم کم افزایش دهید .
  3. بهتر آنست تردمیلی را انتخاب کنید که مجهز به ابزار ایمنی باشد . (برای مثال : انواعی از تردمیل موجود است که دارای بخشهایی است که هنگام استفاده آنها را به قسمت هایی از بدنتان وصل میکنید و در صورت بروز خطر سقوط تردمیل به صورت خودکار خطر را تشخیص داده و دستگاه خاموش می شود و شما را از بروز خطرات احتمالی ایمن نگه میدارد .
  4. زمانی که از تردمیل استفاده نمی کنید حتما دستگاه را خاموش کنید واز پریز بکشید چون ممکن است گاها بچه های کوچک اتفاقی با دکمه های آن بازی کنند و دستگاه روشن شده و خطری آنها را تهدید کند.
  5. بهتراست از تردمیل هایی استفاده کنید که کلید ایمن برای روشن و خاموش کردن دستگاه را داشته باشد تا از خاموش شدن آن اطمینان حاصل کنید در اینصورت تنها زمانی شما وبچه های کوچکتان میتوانید از تردمیل استفاده کنید که با اطمینان خاطر خودتان به اینکار  نظارت دارید و مطمین هستید که روشن شدن دستگاه اتفاقی نیست تا بدینوسیله از بروز خطرت احتمالی جلوگیری شود .
  6. نکته قابل توجه در مورد تهیه ی تردمیل این است که مسلما هرچه امنیت دستگاه بالا باشد هزینه آن نیز بیشتر است . پس بهتراست هنگام خرید مقداری بیشتر هزینه کنیم تا بتوانید تردمیلی تهیه کنید که از امنیت بالایی برخوردار باشد و با خیال آسوده تر از این ابزار ورزشی استفاده بفرمایید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *